Komore filtra press dosku výrobca na vytláčanie termoplastov technológii

Dnes, väčšina z 3D tlačiarne je tlačovej hlavy z počítača kontrolou nájsť semi tekutiny materiálu na objekty. Komory filter Tlačová platňa výrobcu zaviesť tento proces môžete použiť celý rad materiálov, vrátane kovu, betónu, keramických a čokolády, ale tak ďaleko, najčastejšie termoplastických vytláčanie materiálu je roztavený plast.
Ďalšie informácie o 3D tlači, tým viac si myslím, že to je niekedy-meniace sa priemysel, jeden z mnohých rôznych podmienok môže niekedy označovať isté, termoplastických extrúziou najmä vytlačiť objekty tohto procesu. Technológia by mala jednoducho nazývať andquot; Termoplastické extrusionandquot; v porovnaní so všeobecnými vyhlásenie je andquot; extrudedandquot;. V skutočnosti, globálne normovací orgán Spojených štátov medzinárodnej asociácie pre testovanie a materiály (ASTM International), oznámila v júni 2012, tejto 3D tlače štandardných spoločný názov je andquot; extrudedandquot;.
Komore filtra Tlačová doska výrobca predstavil koncept vyššie a možno ľahšie pochopiť ale vytláčanie termoplastov technológii vynálezcov Stratasys Corporation robí veci, to je popredných spoločností, ktoré sa týkajú tejto techniky ako andquot; Taveného depozície modelovanie (FDM) andquot;. FDM bol s odkazom na pojem (a zneužívanie) ako termoplastických vytláčanie, je všeobecne chápaná ako materiál technológia.