Opasok typ filtra Press filtrácia technologické predvídanie

S rozvojom technológie bio-inžinierstvo, uplatnenie membránová separácia v tejto oblasti bude naďalej rásť. Vo výrobe biologických liekov, často je potrebné oddeliť od tekutú suspenziu, tradičné metódy filtrovania nie sú požiadavky na kvalitu výrobkov a použitie mikro-filtračná membrána oddelenie technológie, ktorá zabraňuje inaktivácie bakteriálneho znečistenia a materiály citlivé na teplo, a dosiahnuť účinné oddelenie nečistôt a zlepšenie kvality.
Pás filtre použiť dynamické filtrovanie technológie v membránová separácia, lepšie schopní vyriešiť problém konvenčnej membránovej filtrácie nie je vysoká, aby širšie uplatňovanie membránový filter, filter bude fungovať lepšie, ako sú napríklad celulózový a papierenský priemysel zotavilo z odpadových vôd s ultrafiltrácia membrány vlákniny.
Okrem toho pás filter tlačové technológie filtrácie je tiež považovaný za jeden z jednoduchých a účinných metód na zlepšenie filtrácie. Je použitie dvoch alebo viacerých filtrov a postupne znižovať solídny obsah alebo účel viskozita kvapaliny na zlepšenie filtrovacích sadzby. Tieto filtre môžu byť rovnakého typu, ale iný filter médií a filter konštanty, môže byť kombinácia rôzne druhy filtrov spolu.